Serwis

     Nasz serwis jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 16.00 pod telefonami 0-12 288-29-80 w. 22, kom. 512 287-563,
502 294-261.

     Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i banki, instytucje i firmy na terenie miasta Kraków oraz całego kraju. Nasza specjalność to naprawa maszyn takich jak liczarki banknotów, liczarki bilonu, sortujące liczarki banknotów, liczarki banknotów z opaską, sortery bilonu, pakowarki, niszczarki i frankownice.

     Nasza oferta obejmuje szeroki wybór części oryginalnych i zamienników do wielu urządzeń na rynku. Naprawy maszyn możemy przeprowadzić zarówno w naszym warsztacie, jak i u klienta. Nasz zespół może także wystawić ekspertyzy dotyczące stanu technicznego urządzeń oraz przeprowadzić kasację wyeksploatowanych maszyn, wystawiając odpowiednie dokumenty.

     Chętnie udzielimy porad naszym klientom przy wyborze i zakupie nowych urządzeń. Nasze doświadczenie pokazuje, że większość awarii wynika z braku fachowej i okresowej obsługi technicznej. Dlatego proponujemy naszym klientom zawieranie umów serwisowych, aby zapewnić stałą opiekę nad ich maszynami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

 

Formularz kontaktowy

...

Zaufali nam:

Joomla templates by Joomlashine