Serwis

Nasz serwis jest do państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godz. od 08.00 do 16.00 pod telefonami 0-12 288-29-80 w. 22, kom. 512 287-563,
502 294-261.

Obsługujemy zarówno banki, instytucje, firmy jak i klientów indywidualnych na terenie miasta Kraków oraz całego kraju. Naprawiamy takie maszyny jak: liczarka banknotów, liczarka bilonu, liczarka sortująca do banknotów, liczarka banknotów pod opaską, sorter bilonu, pakowarka, niszczarka, frankownica.

Zapewniamy duży wybór części oryginalnych lub zamienników do większości urządzeń występujących na rynku. Naprawy urządzeń odbywają się w naszym warsztacie jak również w siedzibie klienta.
Na życzenie sporządzamy ekspertyzy dotyczące stanu technicznego urządzeń oraz przeprowadzamy kasację wyeksploatowanych urządzeń wystawiając stosowne dokumenty.
W naszej firmie każdy może także otrzymać poradę w zakresie wyboru i zakupu nowego urządzenia.

Z naszych doświadczeń wynika że większość awarii jest powodowana niewłaściwą lub brakiem fachowej okresowej obsługi technicznej. Dlatego naszym klientom proponujemy zawieranie umów serwisowych dzięki czemu maszyny znajdują się pod stałą opieką serwisową.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

Formularz kontaktowy

...

Zaufali nam:

Joomla templates by Joomlashine