O firmie

 

     Firma Serwis Fox specjalizuje się w imporcie, dystrybucji i obsłudze technicznej urządzeń takich jak: liczarki do banknotów, liczarki do bilonu i sortery do banknotów. Jako przedstawiciel światowych producentów maszyn do liczenia, weryfikacji i pakowania monet i banknotów, oferujemy szeroką gamę niezawodnych i trwałych urządzeń takich jak liczarki do banknotów Glory, Barrel, Selectic, Glover, Laurel, Scan Coin, ProCoin, Rais i inne.

     Nasza firma zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, a gwarancja na nasze urządzenia wynosi 24 miesiące, z wyjątkiem sorterów do bilonu. Przed dokonaniem zakupu, oferujemy możliwość bezpłatnej prezentacji liczarki w wybranym przez Klienta miejscu.

     Nasza oferta obejmuje także okresowe przeglądy i naprawy liczarek do banknotów, bilonu, wartościowych, sorterów, pakowarek i innych urządzeń bankowych. Posiadamy własną bazę części zamiennych oraz ich zamienników dla każdej liczarki dostępnej na polskim rynku.

W naszym serwisie każda liczarka może zostać naprawiona, ale nie zawsze jest to opłacalne. Jeśli cenisz sobie doskonałą obsługę, wybierz najlepszych w branży

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufali nam:

Joomla templates by Joomlashine