O firmie

Serwis Fox, zajmuje się importem, dystrybucją i obsługą techniczną urządzeń, takich jak: liczarki do banknotów, liczarki do bilonu, niszczarki i inne maszyny bankowo-biurowe. Jesteśmy przedstawicielem światowych producentów maszyn do liczenia, weryfikacji, pakowania monet i banknotów. Doświadczenie w zakresie stałych przeglądów, napraw tych urządzeń pozwoliło nam na zamieszczenie w naszej ofercie szeregu maszyn trwałych i niezawodnych takich jak: liczarki do banknotów luzem Maverick (liczarka Maverick posiada takie same elementy liczące jak liczarka Glory), liczarki do banknotów w pliku De La Rue, liczarki wartościowe do banknotów Toyocom, liczarki do bilonu Maverick, liczarki wartościowe do bilonu Pelican i wiele innych. Nasza liczarka to dokładność liczenia.

Nasza firma gwarantuje serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny proponowanych urządzeń. Gwarancja na wszystkie urządzenia (liczarki do banknotów i bilonu, pakowarki, testery, niszczarki, frankownice) wynosi 12 miesięcy. Przed dokonaniem zakupu w naszej firmie istnieje możliwość nieodpłatnego zaprezentowania liczarki w miejscu wspólnie ustalonym. Liczarka zakupiona u nas to gwarancja jakości.

Oferta nasza obejmuje także, okresowe przeglądy i naprawy liczarek do banknotów, liczarek do bilonu, liczarek wartościowych, pakowarek, oraz innych urządzeń bankowych. Posiadamy własną bazę części zamiennych do oferowanych urządzeń, oraz ich zamienników do każdej liczarki znajdującej się na polskim rynku. W naszym serwisie każda liczarka udaje się naprawć.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zaufali nam:

Joomla templates by Joomlashine